Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Karo muziejų ir padalinius lankykite nemokamai

Vasario 16-ąją, švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Vytauto Didžiojo karo muziejus ir jo padaliniai (Pogrindžio spaustuvė „ab“ ir Karo technikos ekspozicija) bus atviri nemokamam lankymui.

Vytauto Didžiojo karo muziejus (K. Donelaičio g. 64, Kaunas) dirbs nuo 10 iki 17 valandos. Lankytojai galės ne tik apžiūrėti ekspoziciją, pristatančią Lietuvos ir pasaulio karybos istoriją, bet ir dvi šiuo metu veikiančias parodas: „Karo anatomija: Ukraina“ ir „Sąjūdžio Lietuva: žalios žolės galia“.

Karo technikos ekspozicijoje (VI fortas, K. Baršausko g. 101, Kaunas) kas valandą vyks ekskursijos, kurių metu lankytojai apžiūrės Kauno tvirtovės VI fortą bei įvairią karinę techniką, kurios didžioji dalis buvo naudota atkurtos Lietuvos kariuomenėje. Ekskursijos Vasario 16-ąją bus nemokamos ir vyks kas valandą nuo 10 iki 15 valandos. Išankstinė registracija į ekskursija telefonu (8-660) 07135.

Pogrindžio spaustuvėje „ab“ (Spaustuvės g. 2, Domeikava) rengiamų ekskursijų metu galima pamatyti ir sužinoti, kaip sovietinės okupacijos metais skleistas laisvasis žodis ir kaip jis padėjo priešintis tironijai. Ekskursijos Vasario 16-ąją bus nemokamos, spaustuvėje lankytojai bus priimami nuo 10 iki 17 valandos. Išankstinė registracija į ekskursija telefonu (8-601) 86521.