Išvažiuojamosios edukacinės programos

IŠVAŽIUOJAMOJI EDUKACINĖ PROGRAMA – MUZIEJUS ATVEŽA ISTORIJĄ PAS JUS!

Sukate galvą, kaip paįvairinti moksleivių kasdienybę mokykloje? Galvojate, kaip pradžiuginti savo vaikus gimtadienio proga? Norite artimiesiems ir draugams sukurti neišdildomą šventę? Trūksta idėjų, kokia veikla užimti savo organizuojamos stovyklos dalyvius? Ne bėda!

Į savo mokyklą, asmeninę šventę, stovyklą ar kitą renginį galite pasikviesti Vytauto Didžiojo karo muziejaus edukatorius, kurie Jums pasiūlys dalyvauti aktyviose ir nuotaikingose edukacinėse programose. Išvažiuojamoji edukacinė programa – tai puiki pramoga, kuri kiekvienam suteiks istorinių žinių, pažinimo džiaugsmo ir gero nuotaikos!

Kiekvienai edukacinei programai yra ruošiamasi labai kruopščiai: išklausoma užsakovų pageidavimų ir pasiūlomas geriausias variantas. Visomis priemonėmis, kurios bus naudojamos išvažiuojamosios edukacinės programos metu, pasirūpina Muziejaus darbuotojai. Tad Jūsų renginį pasieks tiek originalios muziejinės vertybės ar jų replikos, pavyzdžiui, šaltieji ir šaunamieji ginklai, riterių šarvai, karių uniformos, tiek edukaciniai žaidimai ir priemonės, pavyzdžiui, stalo žaidimai, šifravimo užduotys, žaidimai su planšetiniais kompiuteriais.

Siūlome Jums išsirinkti labiausiai patinkančias išvažiuojamąsias edukacines programas:

Išvažiuojamąsias edukacines programas galima užsisakyti telefonu (8 37) 32 09 39 arba el. paštu [email protected] .

Sąlygos:

Išvažiuojamoji edukacinė programa gali būti organizuojama mažiausiai trims grupėms po 20–30 asmenų. Tai gali būti ir trys skirtingos programos, kurias mes pravesime tuo pačiu metu, arba tai gali būti viena programa, kurią pravesime kas valandą.

Vienos išvažiuojamosios edukacinės programos trukmė nuo 45 iki 60 min.

Kelionę į išvažiuojamąją edukacinę programą Kauno mieste organizuoja Muziejus, už Kauno miesto ribų – užsakovas. Jis turi užtikrinti Muziejaus edukatorių ir priemonių nuvežimą bei parvežimą.

Vienos programos kaina – 30 Eur vienai grupei ir papildomai po 2 Eur kiekvienam dalyviui (minimalus užsakymas – 3 programos).