Karo muziejuje atidaroma Vytauto Landsbergio-Žemkalnio paroda

Balandžio 1 d. (penktadienį) 13.00 val. Karo muziejuje įvyks parodos „Vytautas Landsbergis-Žemkalnis. Lietuvą ginti ir statyti“ atidarymas. Parodos pristatyme dalyvaus ir pasakojimais apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį dalinsis prof. Vytautas-Landsbergis ir Birutė Landsbergytė. Kviečiame apsilankyti parodos atidaryme!

Parodos organizatorius: Vytauto Didžiojo karo muziejus

Partneriai: VŠĮ Landsbergių šeimos namai, Lietuvos literatūros ir meno archyvas

Apie parodą „Vytautas Landsbergis-Žemkalnis. Lietuvą ginti ir statyti“

Tai paroda apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, Lietuvos kariuomenės savanorį, dalyvavusį Nepriklausomybė kovose, taip pat vieną žymiausių Lietuvos architektų. Vytauto Landsbergio-Žemkalnio architektūrinis ir karinis indėlis yra ir buvo itin svarus Lietuvai ir jos istorijai. Paroda  paremta jo gyvenimo moto – Lietuvą ginti ir statyti, todėl parodoje su jo asmenybe galėsite susipažinti per dvi perspektyvas – architektūrinę bei karinę. Gynimo tema atskleidžiama per nuotraukas iš karinės tarnybos Lietuvos kariuomenėje, o statymo motyvas – instaliacijoje. Parodą papildys asmeniniai V. Landsbergio-Žemkalnio daiktai, garso įrašai.

Dėmesio: renginio metu privaloma dėvėti medicinines kaukes. Renginio metu bus fotografuojama.