Karo muziejuje svečiuosis Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kinologai

2020 m. rugsėjo 24 d. 14.00 val. į Vytauto Didžiojo karo muziejų sugrįžta taip visų pamėgti susitikimai su Lietuvos kariuomenės kariais. Pokalbių ciklas „Susipažinkite – karinės specialybės“ – tai susitikimai, kurių metu pristatomi ne tik įdomiausi karių išgyvenimai, bet demonstruojama ir skirtingoms specialybėms reikalinga įranga. Šį kartą muziejaus sodelyje Jūsų laukia dar daugiau: pristatymo metu ne tik išgirsite Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Sprogmenų neutralizavimo kuopos kinologų srž. Darijaus Mirijausko, srž. Vyganto Kazlovo ir srž. Raimundo Brazio pasakojimus, bet ir išvysite keturkojų Gilzės, Borno ir Kairos pasirodymus.

Savo profesijas muziejuje jau pristatė Karinių oro pajėgų lakūnai, Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Sprogmenų neutralizavimo kuopos kariai pasakojo apie išminuotojo kasdienybę, daktaro Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos medikai pristatė karo mediko specialybę,  o iššūkiais apie interneto platybėse slypinčius pavojus dalinosi Nacionalinio kibernetinio saugumo centro prie Krašto apsaugos ministerijos specialistai.

Apie Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną:

Inžinerijos batalionas įkurtas 1995 m. rugpjūčio 15 d. 1999 m. gruodžio 31 d. batalionui (tuometiniam Atskirajam inžinerijos batalionui) suteiktas Juozo Vitkaus – Kazimieraičio vardas. Nuo minėtos dienos batalionas vadinamas Juozo Vitkaus inžinerijos batalionu. Batalioną sudaro štabas ir penkios kuopos: 1 inžinerijos, 2 inžinerijos, Bendrosios inžinerijos, Sprogmenų neutralizavimo bei Štabo ir aprūpinimo.

Renginys NEMOKAMAS
Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama.
Būtina dėvėti veido kaukes ar kitas apsaugines veido priemones.
Daugiau informacijos: Regina Rajeckienė, tel. nr. 8-37 22 28 47.
Esant nepalankioms oro sąlygoms, renginys vyks Vytauto Didžiojo karo muziejaus Didžiojoje salėje.