Karo technikos skyriaus ekspozicijos įrengimo paruošiamuosiuose darbuose dalyvavo muziejaus darbuotojai

Balandžio 20 d. Vytauto Didžiojo karo muziejaus darbuotojai susirinko Kauno tvirtovės VI forte, kuriame vyko Karo technikos skyriaus ekspozicijos įrengimo paruošiamieji darbai.

Karo technikos ekspozicija Vilniuje buvo renkama dešimtmetį, o perkraustyti ją teko per 30 darbo dienų. Nepaisant to, kad karinė technika į Kauną jau atvežta, liko dar daug parengiamųjų darbų, jog jau 2019 m. Karo technikos skyrius atvertų duris lankytojams. Vienas pirmųjų – ekspozicijos plotų sutvarkymas.

Kad darbas vyktų greičiau, o Karo technikos skyrius būtų atidarytas laiku, muziejaus darbuotojai susivienijo ir pradėjo aplinkos tvarkymo darbus.

„Šiuo metu pagrindinis darbas yra Kauno tvirtovės VI forto aplinkos sutvarkymas. Penktadienį muziejaus darbuotojų pagalba buvo sutvarkyta nemaža dalis forto teritorijos. Gražus oras ir produktyvus darbas davė akivaizdžių rezultatų. Tokie susibūrimai yra planuojami ir ateityje“,- džiaugėsi Karo technikos skyriaus vedėjos funkcijas atliekanti Rita Malinauskienė.

Siekdami, kad Karo technikos skyrius būtų ne tik patrauklus lankytojams, bet ir viena pagrindinių traukos vietų Kauno mieste ir rajone, Vytauto Didžiojo karo muziejus per 2018 m. planuoja sutvarkyti ekspozicijos plotus, per 2019 m. – įrengti pačią ekspoziciją, 2020 m. – pristatyti edukacines veiklas.