Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną švęskite su Karo muziejumi

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną švęskite su Karo muziejumi.

Kovo 11-ąją, švenčiant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Vytauto Didžiojo karo muziejus ir jo padaliniai (Pogrindžio spaustuvė „ab“ ir Karo technikos ekspozicija) bus atviri nemokamam lankymui.

Vytauto Didžiojo karo muziejus (K. Donelaičio g. 64, Kaunas) dirbs nuo 10 iki 17 valandos. Lankytojai galės ne tik apžiūrėti ekspoziciją, pristatančią Lietuvos ir pasaulio karybos istoriją, bet ir net tris šiuo metu veikiančias parodas: „Karo anatomija: Ukraina“, Lietuvos narystei NATO skirtą „Kartu mes esame stiprūs“ bei Ukrainos laisvės kovoms skirtą fotografijų parodą „Plieno audrose“.

Karo technikos ekspozicijoje (VI fortas, K. Baršausko g. 101, Kaunas) kas valandą vyks ekskursijos, kurių metu lankytojai apžiūrės Kauno tvirtovės VI fortą bei įvairią karinę techniką, kurios didžioji dalis buvo naudota atkurtos Lietuvos kariuomenėje. Ekskursijos Kovo 11-ąją bus nemokamos ir vyks kas valandą nuo 10 iki 15 valandos. Išankstinė registracija į ekskursija telefonu (8-660) 07135. 

Pogrindžio spaustuvėje „ab“ (Spaustuvės g. 2, Domeikava) rengiamų ekskursijų metu galima pamatyti ir sužinoti, kaip sovietinės okupacijos metais skleistas laisvasis žodis ir kaip jis padėjo priešintis tironijai. Ekskursijos Kovo 11-ąją bus nemokamos, spaustuvėje lankytojai bus priimami nuo 10 iki 17 valandos. Išankstinė registracija į ekskursija telefonu (8-601) 86521.

DĖMESIO. Norime informuoti, jog dėl Karo muziejaus sodelyje vyksiančio renginio, lankytojai nuo 11 iki 13 valandos į muziejų nebus įleidžiami.