Tarptautinės turizmo dienos proga Kaunas kviečia būti „turistais savame krašte“

Kaunas visą paskutinį rugsėjo savaitgalį kviečia turistauti iš peties – nesvarbu, ar esate svečias, pakeleivis, o galbūt tikras kaunietis. Būtent šiemet, pandemijos akivaizdoje, būti turistu savo mieste, savo šalyje – ne tik neišvengiama, bet ir madinga ir net socialiai atsakinga. Prisidedame prie kvietimo ir MES!

Rugsėjo 27 d. Vytauto Didžiojo karo muziejaus ir Karo technikos ekspozicijos lankymas NEMOKAMAS. Apsilankę pas mus, nepamirškite ištarti slaptažodžio „kaunasticturistas“ ir Tarptautinės turizmo dienos proga gausite Kauno miesto suvenyrus!

Apie Tarptautinę turizmo dieną:

Pasaulinė turizmo diena, kaip profesinė turizmo verslo atstovų šventė, pradėta minėti nuo 1980-ųjų. Kasmet Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos generalinis sekretorius laišku kreipiasi į turizmo sektorių koordinuojančias institucijas, kviesdamas minėti profesinę šventę ir atsižvelgti į siūlomą temą. Pasaulinė turizmo diena buvo skirta kultūriniam, jaunimo, aukštos kokybės, ekologiniam ir kt. turizmui populiarinti. 2020 m. Pasaulinės turizmo dienos tema, atsižvelgiant į dėl COVID-19 pandemijos susiklosčiusią padėtį, – „Turizmas savame krašte“.

Suvenyrų kiekis ribotas.