Į Karo technikos ekspoziciją bilietus jau galima įsigyti ir internetu!

Karo technikos ekspozicija išdėstyta po atviru dangumi, Kauno tvirtovės VI forto teritorijoje, netoli taip gerai kauniečiams žinomo Kryžių kalnelio. Kolekcija kaupiama nuo 2008 m. Kitais metais ekspozicijoje bus rengiamos ir edukacijos.

Turtingiausia kolekcijos dalis – sausumos pajėgų technika. Ekspozicijoje pamatysite ratinius ir vikšrinius šarvuočius, galėjusius važiuoti keliu ir bekele, įveikti pelkes ir smėlynus, upes, plaukti vandeniu, vežti žmones ir krovinius, tempti įvairią ginkluotę; Vokietijoje, Švedijoje, JAV, Lenkijoje, Čekoslovakijoje, Sovietų Sąjungoje pagamintus automobilius. Išskirtinį dėmesį patraukia Lenkijoje pagaminti tankai T-55AM ir T-72M1. Šio modelio tankus daugelis dar gali prisiminti iš Sausio 13-osios nakties įvykių.

Karinių oro pajėgų ekspozicijoje – radarai, lėktuvas AN-2, karinių oro pajėgų bazėje Šiauliuose naudota aerodromų aptarnavimo ir priežiūros technika.

Ekspozicijoje galime rasti ne vienus metus pakrančių apsaugai naudotų mažųjų fregatų „Aukštaitis“ ir „Žemaitis“ ir kitų laivų ginkluotę, torpedų paleidimo ir priešo torpedas klaidinančių įrenginių, laivų pabūklų, reaktyvinių bombų svaidyklių.

Nuo dabar bilietus įsigysite daug lengviau, tereikia prisijungti internetu https://tiketa.lt/LT/vytauto_didziojo_karo_muziejaus_technikos_ekspozicija_25432