Įspūdžiai iš Muziejų nakties

Nuostabiai pavakarojome dar vienoje Muziejų naktyje!

Vytauto Didžiojo karo muziejaus 105-osioms įkūrimo metinėms skirta Muziejų naktis puikiai praskriejo tik jūsų dėka.

Buvo malonu visus matyti apžiūrinėjančius ekspozicijas, besiklausančius muziejininkų pasakojimų ir koncerto, žiūrinčius įdomiąsias muziejaus juostas. Ačiū visiems, vakarojusiems kartu! 

Už koncertus dėkojame Karinių oro pajėgų orkestrui ir Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos jaunimui.