Karo muziejuje – kilnojamos parodos „Atvirlaiškis iš Kauno“ pristatymas

2021 m. minimas Lietuvos ir Vokietijos diplomatinių santykių atkūrimo 30-metis. Šia proga spalio 3-10 d. Kaune vyks Vokiečių dienoms skirti renginiai. Vytauto Didžiojo karo muziejus jungiasi prie iniciatyvos ir spalio 6 d. 18 val. kartu su Kauno miesto savivaldybe organizuoja kilnojamos parodos „Atvirlaiškis iš Kauno“ pristatymą. Jo metu galėsite išvysti ne tik unikalias Pirmojo pasaulinio karo metu Vokietijos kariuomenės Kaune darytas fotografijas, bet taip pat išgirsti dainininko Liudo Mikalausko ir vyrų choro „Perkūnas“ koncertą.

Kilnojamoje parodoje atsiskleidžia gyvenimo pokyčiai, karai, pertvarkos stipriai pakeitę Kauno veidą: pakitęs gamtovaizdis, gatvės, pastatai, daugelis jų perstatyti arba visai neišliko. Parodoje pristatomos fotografijos ir atvirukai keliavo iš rankų į rankas, iš vienos šalies į kitą ir dabar bus eksponuojami Vytauto Didžiojo karo muziejuje.

Organizatoriai: Vytauto Didžiojo karo muziejus ir Kauno miesto savivaldybė.
Daugiau informacijos: Regina Rajeckienė, tel. nr. 8 37 222 847.
Norinčius dalyvauti parodos pristatyme kviečiame registruotis el. p. [email protected]. Registruojantis nurodykite vardą, pavardę ir telefono numerį. Privaloma pateikti galimybių pasą.
Rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ir kt.).

Pristatyme bus filmuojama ir fotografuojama.