Karo technikos ekspozicijoje muzikos ritmu tamsoje nušvito karo technika

Gruodžio 4-osios vakarą Karo technikos ekspozicijoje įvairiomis spalvomis nušvito karo technika. Po atviru dangumi tris valandas trukęs renginys „Šviesos ir garso alchemija“ pakvietė visus šeštadienio vakarą praleisti lauke bei kitu kampu išvysti tamsoje apšviestą karo techniką.

Nepabūgę krentančio sniego muziejaus lankytojai galėjo iš arti pamatyti išskirtinę ir vienintelę tokią Lietuvoje sukauptą karinių sausumos, oro ir jūrų pajėgų karo technikos ir ginkluotės ekspoziciją – ratinę, vikšrinę techniką, lėktuvus, artilerijos pabūklus ir torpedų paleidimo įrenginius, katerius, laivo pabūklus, karinius automobilius bei daugybę kitų eksponatų.

Su augintiniais ir mažaisiais atėję lankytojai galėjo ne tik išvysti muzikos rimtu besikeičiančias šviesų instaliacijas ir pastatus, bet taip mėgautis karštos kavos bei arbatos puodeliu. Muziejaus darbuotojai renginio svečiams vedė ekskursijas bei atsakinėjo į jų klausimus. Renginį „Šviesos ir garso alchemija“ prižiūrėjo šauliai bei karinės pajėgos, o išskirtinėmis šviesų instaliacijomis pasirūpino UAB „Jaga LT“.

Nuotraukos: Andrius Fioklinas