Muziejuje pristatyta A. Kumpio knyga „Ukrainos karo audrose“

Birželio 29-ąją Vytauto Didžiojo karo muziejuje pristatyta kario savanorio, šiandien karščiausiuose Ukrainos karo fronto taškuose kovojančio Arūno Kumpio knyga „Ukrainos karo audrose. Savanorio iš Lietuvos dienoraštis“.
 
Susitikimo metu ką tik į Lietuvą sugrįžęs karys A. Kumpis pasidalino niekur negirdėtomis istorijomis iš mūšio lauko, asmeniniais išgyvenimais patekus į patį kovos veiksmų sūkurį, aptarė ryžtingą Ukrainos laisvės gynėjų kovą su brutalia okupanto jėga, karo mašinomis. Knygos autorius pristatymo metu taip pat pasidalino patirtimi dirbant žvalgybos ir diversijų padalinio sudėtyje bei vykdant užduotis pavojingiausiuose Charkivo, Chersono, Donbaso fronto ruožuose.
 
 
 
Apie knygą:
„Ukrainos karo audrose“ – tai autentiškas savanorio iš Lietuvos dienoraštis, rašytas keturių misijų laikotarpiu. Knygoje išsamiai, diena po dienos ir be jokių pagražinimų aprašomos užduotys, kuriose autoriui teko asmeniškai dalyvauti, taip pat kareiviška buitis, laimėjimai bei netektys. Daug dėmesio skiriama naudojamos ginkluotės ir taktikos aprašymui. Įspūdį sustiprina chronologiška tvarka pateikiamos originalios nuotraukos, žemėlapiai, priešo perimtų pokalbių išklotinės, taip pat nuorodos į vaizdo medžiagą.