Kviečiame į A. Kumpio knygos „Ukrainos karo audrose“ pristatymą

Birželio 29-ąją 17.30 valandą Vytauto Didžiojo karo muziejuje bus pristatyta kario savanorio, šiandien karščiausiuose Ukrainos karo fronto taškuose kovojančio Arūno Kumpio knyga „Ukrainos karo audrose. Savanorio iš Lietuvos dienoraštis“.
 
Susitikimo metu ką tik į Lietuvą sugrįžęs karys A. Kumpis pasidalins niekur negirdėtomis istorijomis iš mūšio lauko, asmeniniais išgyvenimais patekus į patį kovos veiksmų sūkurį, aptars ryžtingą Ukrainos laisvės gynėjų kovą su brutalia okupanto jėga, karo mašinomis. Knygos autorius pristatymo metu taip pat pasidalins patirtimi dirbant žvalgybos ir diversijų padalinio sudėtyje bei vykdant užduotis pavojingiausiuose Charkivo, Chersono, Donbaso fronto ruožuose, tad nepraleiskite progos sudalyvauti susitikime!
 
Renginys NEMOKAMAS!
 
Apie knygą:
„Ukrainos karo audrose“ – tai autentiškas savanorio iš Lietuvos dienoraštis, rašytas keturių misijų laikotarpiu. Knygoje išsamiai, diena po dienos ir be jokių pagražinimų aprašomos užduotys, kuriose autoriui teko asmeniškai dalyvauti, taip pat kareiviška buitis, laimėjimai bei netektys. Daug dėmesio skiriama naudojamos ginkluotės ir taktikos aprašymui. Įspūdį sustiprina chronologiška tvarka pateikiamos originalios nuotraukos, žemėlapiai, priešo perimtų pokalbių išklotinės, taip pat nuorodos į vaizdo medžiagą.
 

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas visuomenės informavimo, krašto apsaugos sistemos veiklos viešinimo tikslais, padarytos nuotraukos bei vaizdo medžiaga gali būti skelbiama socialiniuose tinkluose, interneto svetainėse, kitose žiniasklaidos priemonėse. Svarbu: jeigu nepageidaujate būti fotografuojamas ir (ar) filmuojamas arba nesutinkate su Jūsų atvaizdo renginio nuotraukose ar vaizdo medžiagoje skelbimu, prašome apie tai informuoti fotografą, filmuotoją.

Duomenų valdytojas – Vytauto Didžiojo karo muziejus (juridinio asmens kodas 190756315, el. p. [email protected],  adresas: K. Donelaičio g. 64, LT-44248, Kaunas, tel. 8 37 32 07 65). Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą ir duomenų subjektų teisių įgyvendinimą galima rasti interneto svetainėje https://www.vdkaromuziejus.lt/asmens-duomenu-apsauga/.