Kviečiame į LR Seimo nario M. Maldeikio knygos pristatymą muziejuje

Balandžio 26-ąją 17.30 val. Vytauto Didžiojo karo muziejuje vyks politiko, buvusio Seimo nuolatinio atstovo Europos Sąjungoje, LR Seimo nario Mato Maldeikio debiutinės knygos „Pasaulio pabaigos istorija“ pristatymas. Pokalbio metu bus autorius apžvelgs svarbiausius dabartinės pasaulio tvarkos principus, kurie aprašomi knygoje, pateiks galimus ateities scenarijus, pokalbio metu taip pat palies dabartinius įvykius Europoje bei Ukrainoje.
 
„Pasaulis, kuriame gyvenome iki šiol, pagrįstas laisvės idėja ir žmogaus teisėmis, nėra duotybė. Jis buvo sukurtas po Antrojo pasaulinio karo, o dabar lemiamas laikas: išsaugosime jį ar ne“, – sako knygos „Pasaulio pabaigos istorija“ autorius M. Maldeikis.
 
Kviečiame apsilankyti! Renginys NEMOKAMAS!
 
Apie knygą „Pasaulio pabaigos istorija“:
 
Šiuolaikinis pasaulis susiformavo po Antrojo pasaulinio karo, kai palankiai susiklostė daugybė aplinkybių. Procesai, iš pradžių garantavę sėkmę ir pažangą, pamažu atskleidė ir savo išvirkščiąją pusę. Taip prieštaringų tendencijų raizginys galiausiai pagimdė dabarties iššūkius. Norėdami suvokti, kur esame, ir rasti problemų sprendimus privalome dar kartą peržvelgti nueitą kelią ir užčiuopti jo silpnąsias grandis. Šios knygos tikslas – padėti skaitytojams geriau suprasti, kur brėžiamos dabarties karų fronto linijos ir kokios naujos grėsmės kyla Vakarų pasauliui, kuriam jau trisdešimt metų priklauso Lietuva.
 

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas visuomenės informavimo, krašto apsaugos sistemos veiklos viešinimo tikslais, padarytos nuotraukos bei vaizdo medžiaga gali būti skelbiama socialiniuose tinkluose, interneto svetainėse, kitose žiniasklaidos priemonėse.

Svarbu: jeigu nepageidaujate būti fotografuojamas ir (ar) filmuojamas arba nesutinkate su Jūsų atvaizdo renginio nuotraukose ar vaizdo medžiagoje skelbimu, prašome apie tai informuoti fotografą, filmuotoją.

Duomenų valdytoja – Vytauto Didžiojo karo muziejus (juridinio asmens kodas 190756315, el. p. [email protected],  adresas: K. Donelaičio g. 64, LT-44248, Kaunas, tel. 8 37 32 07 65). Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą ir duomenų subjektų teisių įgyvendinimą galima rasti interneto svetainėje https://www.vdkaromuziejus.lt/asmens-duomenu-apsauga/.