Muziejuje pristatyta M. Maldeikio knyga

Balandžio 26-ąją Vytauto Didžiojo karo muziejuje įvyko politiko, buvusio Seimo nuolatinio atstovo Europos Sąjungoje, LR Seimo nario Mato Maldeikio debiutinės knygos „Pasaulio pabaigos istorija“ pristatymas. Pokalbio metu bus autorius apžvelgė svarbiausius dabartinės pasaulio tvarkos principus, kurie aprašomi knygoje, pateikė galimus ateities scenarijus, pokalbio metu taip pat palietė dabartinius įvykius Europoje bei Ukrainoje.
 
„Pasaulis, kuriame gyvenome iki šiol, pagrįstas laisvės idėja ir žmogaus teisėmis, nėra duotybė. Jis buvo sukurtas po Antrojo pasaulinio karo, o dabar lemiamas laikas: išsaugosime jį ar ne“, – sako knygos „Pasaulio pabaigos istorija“ autorius M. Maldeikis.
 
 
Apie knygą „Pasaulio pabaigos istorija“:
 
Šiuolaikinis pasaulis susiformavo po Antrojo pasaulinio karo, kai palankiai susiklostė daugybė aplinkybių. Procesai, iš pradžių garantavę sėkmę ir pažangą, pamažu atskleidė ir savo išvirkščiąją pusę. Taip prieštaringų tendencijų raizginys galiausiai pagimdė dabarties iššūkius. Norėdami suvokti, kur esame, ir rasti problemų sprendimus privalome dar kartą peržvelgti nueitą kelią ir užčiuopti jo silpnąsias grandis. Šios knygos tikslas – padėti skaitytojams geriau suprasti, kur brėžiamos dabarties karų fronto linijos ir kokios naujos grėsmės kyla Vakarų pasauliui, kuriam jau trisdešimt metų priklauso Lietuva.