RENGINYS ATŠAUKTAS! Laimės dienos aktyvacija!

2020 m. kovo 20 d. – TARPTAUTINĖ LAIMĖS DIENA. Kelis metus iš eilės Vytauto Didžiojo karo muziejus jungiasi prie „Kaunas 2022“ iniciatyvos ir kviečia dalyvauti Laimės dienai skirtuose renginiuose:

13 val. – tapkite dailininkais ir sudalyvaukite edukacinėje programoje Paveikslų daktarai. Tai galimybė susipažinti su paslaptingomis restauratoriaus dirbtuvėmis ir priemonėmis, po kurių prisilietimo atgyja net ir labiausiai pažeistos istorinės vertybės. Išbandykite kruopštumą teptuko potėpiais atnaujindami paveikslus, vaizduojančius iškilias Lietuvos asmenybes ir reikšmingus įvykius. Kantriai dirbdami išvysite, kaip paprastame popieriaus lape atgyja žinomo dailininko paveikslas. Pažadame, kad darbo vaisių galėsite parsinešti namo! Dalyvių skaičius ribotas. Būtina registracija el. p.: [email protected].

14 val. – susitikimas su Vytauto Didžiojo karo muziejaus restauratoriais. Kaip konservuojami ir restauruojami muziejaus eksponatai? Kaip atrodo darbo diena restauruojant medieną, metalą ar tekstilę? Visa tai ir daugiau išgirsite atėję į susitikimą su muziejaus restauratoriais.

#kaunas2022 #laimėsdiena

Daugiau informacijos: Laura Rimkutė-Šimaitė, tel. Nr. (8 37) 22 28 47.