Lapkričio 12 d. vyks parodos „Liečiantys dangų“ pristatymas ir susitikimas su Karinių oro pajėgų kariais

2019 m. lapkričio 12 d. 14.00 val. Vytauto Didžiojo karo muziejuje vyks parodos „Liečiantys dangų“ pristatymas ir susitikimas su Karinių oro pajėgų kariais.

Išgirsite įdomių detalių iš Karo aviacijos istorijos, kariai pasidalins tarnybos patirtimi ir papasakos apie didžiausius iššūkius. Vėliau bus galima apžiūrėti parodą. Išvysite  tarpukario lėktuvų propelerius, Karinių oro pajėgų raketinį oro gynybos kompleksą  RBS 70, 6 m ilgio  raketinį taikinį RT-400, Karinių oro pajėgų kybantį taikinį – oro balioną (3 metrų), Karinių oro pajėgų sraigtasparnio Mi-8 galinį sraigtą ir daug kitų įdomybių.

Taip pat galėsite žaisti karo aviacijai skirtus žaidimus,  išbandyti orlaivio L-39 katapultos sėdynę BC1-BRI, būti „išgelbėtas“ jūroje ir atsidurti gelbėjimosi valtyje ar „paskraidyti“ lėktuvo modeliuku.

Paroda veiks iki 2020 m. balandžio 30 d.

Apie Lietuvos karines oro pajėgas

Lietuvos kariuomenės Karinės oro pajėgos – reguliarių Lietuvos kariuomenės pajėgų dalis,  tęsianti 1919-1940 metų Lietuvos karo aviacijos ir 1935-1940 metų Priešlėktuvinės apsaugos tradicijas. LK Karinės oro pajėgos formuojamos iš profesinės karo tarnybos karių ir civilių tarnautojų, kurie aktyviai dalyvauja tarptautiniuose mokymuose, pratybose bei kituose karinio bendradarbiavimo projektuose ir renginiuose bei visuomenės gyvenime.

Renginys nemokamas!
Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama.
Daugiau informacijos: Regina Rajeckienė, tel. Nr. (8 37) 22 28 47.