Nuo inovacijos iki vizijos: muziejus dalyvavo inovacijų parodoje TECHNORAMA

Gegužės 9 d. KTU „Santakos slėnyje“ vyko jau 18-ąjį kartą Kauno technologijos universiteto organizuojama inovacijų paroda „TECHNORAMA“. Vytauto Didžiojo karo muziejaus darbuotojai parodoje dalyvavo kartu su ilgamečiais muziejaus partneriais – Kauno technologijos universiteto Inžinerijos katedros studentais. 
Parodoje kūrėjų komanda pristatė interaktyvų edukacinį žaidimą „Skrydis per Atlantą“. Žaidime, naudojantis planšetiniais kompiuteriais, įdomiai ir šiuolaikiškai pristatomas ne tik Lietuvai, bet ir visam pasauliui svarbus įvykis – S. Dariaus ir S. Girėno skrydis per Atlantą. Žaidimas sulaukė ne tik smalsių lankytojų, tačiau ir kompetentingos tyrėjų, verslo atstovų ir investuotojų komisijos dėmesio – kūrėjų komanda gavo „TransUnion“ prizą už žaidimo sukūrimą!

Žaidimą galite išbandyti ir Jūs! Užsisakykite edukacinę programą „Lituanicos“ skrydis per amžius atminty“ ir turėsite galimybę pažinti S. Dariaus ir S. Girėno legendinio skrydžio detales bei pamatyti tikras „Lituanicos“ nuolaužas, lakūnų asmeninius daiktus ir kt. Edukacinę programą galite užsakyti paskambinę telefonu (8 37) 32 09 39.

Apie TECHNORAMĄ
TECHNORAMA – tai tarptautinis renginys, kviečiantis mokslo ir verslo atstovus susiburti Kauno technologijos universitete.
Renginio metu vyksta  jaunųjų kūrėjų išradimų paroda ir B2B susitikimai su inovatoriais bei inovatyviomis įmonėmis. Kiekvienais metais paroda sukviečia daugiau negu 2000 lankytojų, o išradimus pristato daugiau nei 60 tyrėjų iš įvairių universitetų. Jie pateikiami kompetentingų tyrėjų, verslo atstovų ir investuotojų vertinimui. Geriausiai įvertinti darbai apdovanojami.