Pagerbti Karo muziejaus bičiuliai ir mecenatai

Vytauto Didžiojo karo muziejui be geros valios žmonių ir organizacijų pagalbos būtų sudėtingiau sukurti, suorganizuoti ir įgyvendinti įdomius užmanymus.

Kiekvienais metais mes norime padėkoti šiems žmonėms, Karo muziejaus mecenatams, dėka kurių geranoriškumo ir dovanų muziejaus rinkiniais pasipildo puikiomis vertybėmis. Karo muziejaus dovanotas vertybes muziejaus lankytojai gali apžiūrėti ta proga atidarytoje parodėlėje.

Kasmet esame dėkingi tiems, dėka kurių finansinės ar fizinės paramos įdomius renginius organizuoti yra paprasčiau. Dėka kurių techninės, logistinės ir kultūrinės paramos dalykai įgyvendinami greičiau ir lengviau.

Muziejui būtų sunku be šių gerųjų žmonių ir organizacijų, todėl ir šiais metais visus juos sukvietėme į tradicinį Vytauto Didžiojo karo muziejaus renginį, skirtą mecenatams ir bičiuliams pagerbti.

Susitikti, pabendrauti, pasivaišinti, paklausyti koncerto, pabūti kartu ir neprarasti tarpusavio ryšio mums yra itin svarbu. Dėkojame, kad esate su muziejumi ir visuomet esate patikimi draugai!