Rudens sekmadieniai muziejuje!

Rugsėjo 8 d. – popietė, skirta Vytauto Didžiojo karūnavimui. Jūsų laukia pasakojimai apie paveikslus, kuriuose pavaizduotas Vytautas Didysis ir jo mūšiai, Vytauto karūnos ir apsiausto matavimasis, o mažųjų – dėlionė.

Rugsėjo 15 d. – žaidimas „Su ANBO per Europą“. Turėsi galimybę „apskristi“ aplink Europą su ANBO IV lėktuvu. Nebijok, sėsti už Antano Gustaičio sukonstruoto lėktuvo šturvalo tikrai nereikės, tačiau visą skrydį galėsi atkartoti žemėlapyje smagiai atsakydamas į klausimus. Sėkminga „skrydžio“ pabaiga garantuoja prizus.

Rugsėjo 22 d. dalyvaukite orientaciniame edukaciniame žaidime „Surask valstybės simbolius“. Mūsų Muziejuje gausu valstybės simbolių. Ar žinote, kiek vienoje uniformoje gali slėptis Vyčio atvaizdų? O gal galite suskaičiuoti visas trispalves? Nepamirškit ir Gediminaičių stulpų. Suraskit, suskaičiuokit, atlikit užduotis ir susipažinkit su savo valstybės simboliais! Aktyviausių dalyvių lauks simboliniai prizai!

Rugsėjo 29 d. Jūsų laukia kryžiažodžių ir galvosūkių popietė. Apsilankykite skirtingose muziejaus ekspozicijose ir atsakykite į suktus klausimus.   

Savaitgalio veiklos vyksta nuo 13 iki 15 val.
Užsiėmimai – nemokami. Muziejaus lankymo bilietams taikomi standartiniai įkainiai.