Rugpjūčio savaitgaliai muziejuje

Rugpjūčio 4 d. 13-15 val. Tavęs laukia Karinių stalo žaidimų popietė. Galbūt norėtum pakariauti jūroje su tėvais ar geriausiu draugu ir nugalėti jūrų mūšyje? O gal meistriškai sutriuškinti brolį žaidžiant mūsų naują strateginį žaidimą „Karas“? Taip pat galėsi pažaisti mūsų ypatingomis kortomis ir sudėlioti mūšių dėliones. 

Rugpjūčio 11 d. 13-15 val. Muziejuje galėsi sudalyvauti orientaciniame žaidime „Kovos už Lietuvos laisvę“. Ar žinai kad lietuviai nuo pat seniausių laikų kovojo su įvairiais priešais ir gynė Lietuvos laisvę? Vytauto Didžiojo karo muziejuje likę labai daug tų kovų reliktų, tad jei nori juos geriau pažinti, sudalyvauk šiame orientaciniame žaidime. Tavęs laukia ir simboliniai prizai.

Rugpjūčio 18 d. 13-15 val. Muziejuje vyks kūrybinės dirbtuvėlės „Nulipdyk karinį simbolį“. Galėsi čiupti molio ar modelino ir pasidaryti valstybinį simbolį, tanką ar Vytauto Didžiojo karo muziejaus simbolį – liūtą. Tėveliai tikrai apsidžiaugs sulaukę tokios rankų darbo dovanos.

Rugpjūčio 25 d. 13-15 val. turėsi progą praleisti popietę naujausioje parodoje „Šaulio kodas“. Galėsite įveikti kliūčių ruožą, įminti šaulio kodą, susipažinti su Šaulių sąjungos istorine raida, uniformomis, skiriamaisiais ženklais ir išbandyti interaktyvias veiklas.

Rugpjūčio 31 d. – rugsėjo 1 d. 15-17 val. vyks „Tarptautinis kariliono muzikos festivalis“. Jūsų laukia edukacinės veiklos muziejaus kiemelyje. Tu galėsi sudalyvauti edukacinėje veikloje „Eina garsas“, sužaisti „Laivų mūšį“, o mažiausieji turės progą sudėlioti dėliones iš kubų, piešti kreidelėmis, dėlioti lego kaladėles.