VYTAUTO DIDŽIOJO KARO MUZIEJAUS PAREIŠKIMAS DĖL FILMO „THE WAR TO END ALL WARS – THE MOVIE“

VYTAUTO DIDŽIOJO KARO MUZIEJAUS PAREIŠKIMAS DĖL FILMO „THE WAR TO END ALL WARS – THE MOVIE“

Vytauto Didžiojo karo muziejus lapkričio 9 – 11 dienomis ketino rodyti istorinį animacinį muzikinį filmą „The War To End All Wars – The Movie“, pristatomą švedų sunkiojo metalo grupės „Sabaton“.

Vytauto Didžiojo karo muziejus ketino šį filmą rodyti kartu su įvairiais karybos muziejais JAV, Kanadoje, Estijoje, Brazilijoje, Lenkijoje, Australijoje, Vokietijoje, Danijoje, Belgijoje ir kitur.

Vytauto Didžiojo karo muziejus nežinojo ir deramai neįvertino informacijos apie grupės „Sabaton“ koncertus okupuotame Kryme 2015 metais, kuomet buvo grojama rusų nacių baikerių grupuotei „Naktiniai vilkai“. Tariantis su grupe dėl filmo peržiūros, Vytauto Didžiojo karo muziejui nebuvo žinoma apie grupės „Sabaton“ narių pareiškimus, jog „Kryme nesijaučia okupacijos“ ir panašių pareiškimų.

Tokia grupės „Sabaton“ pozicija ir veiksmai nedera su Vytauto Didžiojo karo muziejaus ir visos Lietuvos Respublikos reiškiamu palaikymu Rusijos užpultai Ukrainai, kovojančiai už savo ir mūsų visų laisvę.

Vytauto Didžiojo karo muziejus pareiškia, jog filmo „The War To End All Wars – The Movie“ bet koks viešinimas yra nutraukiamas, o suplanuotas peržiūros – atšaukiamos.

Atsiprašome, jog anksčiau neįvertinome visų susijusių aplinkybių.

Įsigijusieji bilietus bilietai.lt platformoje, turės galimybę susigrąžinti pinigus arba su šiais bilietais apsilankyti Vytauto Didžiojo karo muziejuje ir gauti nemokamą ekskursiją dviem asmenims.

Dėl ekskursijos prašome registruotis tel. 837 32 09 39.

Kam netinka bilietų keitimas, prašome kreiptis el. paštu: [email protected] ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/49759

Prašymai priimami iki 2023 m. lapkričio 6 d.